• 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Strona główna

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W dniu 21 października 2020r. obchodziliśmy Dzień Życzliwości, zorganizowany wśród uczniów naszej szkoły po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni. Z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej nie można było takiej akcji zorganizować w szkole, dlatego zorganizowaliśmy ją on – line. Aby przybliżyć naszym uczniom ideę bycia życzliwym dla drugiego człowieka podjęliśmy szereg działań. Jednym z nich było założenie Skrzynki Życzliwości, za której pośrednictwem uczniowie mogli przesłać pozdrowienia i życzenia do wybranych osób, lub swojej klasy. W dniu uroczystości dzięki pomocy Samorządu Uczniowskiego wszystkie listy opublikowane zostały na naszej stronie internetowej .

 

Zapraszamy do oglądnięcia -> TUTAJ