• 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Dzień Przyjaciela

Kim jest przyjaciel? Napewno każdy z nas często się nad tym zastanawiał ....To druga osoba, dla której jesteśmy cenniejsi niż największe skarby. To człowiek, który dostrzega w nas to , czego my sami nie zauważamy. 

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Nie jest może świętem tak powszechnie znanym i obchodzonym jak np. Walentynki, jednak warto pamiętać zarówno o nim, jak i o niezwykłej więzi łączącej nas z innymi ludźmi.W tym dniu można podziękować przyjacielowi za to, że zawsze jest tuż obok.  Nie zapominajmy również o tym, byśmy sami co dnia stawali się coraz lepszymi przyjaciółmi.

d1.jpg

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć -> TUTAJ

Dzień Dziecka w klasach starszych

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji. Przede wszystkim różnił się on od zwykłego dnia spędzonego w ławce szkolnej. Uczniowie podzieleni na drużyny rozpoczęli zawody sportowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tego dnia wszyscy byli wygrani. Po zakończeniu zawodów sportowych wszyscy zabrali się do kolejnego wyzwania jakim było grafitii, rysowane kolorową kredą  na boisku szkolnym. Był też czas na   klasową rywalizację - quiz, oraz odpoczynek podczas którego mogliśmy oglądnąć film. Dziękujemy wszystkim za super zabawę.

 

1.jpg

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć -> TUTAJ