• 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Strona główna

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2021

Dnia 1 października obchodziliśmy w naszej szkole dzień tabliczki mnożenia.Tydzień przed tym wydarzeniem nasi uczniowie przypominali i utrwalali tabliczkę mnożenia.  

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, weszło na stałe do naszego szkolnego kalendarza. Poprzez wspólną zabawę, łączymy się z ludźmi na całym świecie.
 Edukacja matematyczna jest efektywniejsza, gdy jest połączona z zabawą. Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Musimy pamiętać, że przedmiot ten towarzyszy nam przez całe życie. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia.
  
                                          Gratulujemy Mistrzom oraz wszystkim uczestnikom. 
       
 
ZAPRASZAMY DO OGLĄDNIĘCIA ZDJĘĆ -> TUTAJ